Things we hide from the light

Lina gaat echt niet vallen voor een good guy. Maar dan ontmoet ze Nash... 'Things we hide from the light' van Lucy Score is een steamy romance voor de fans van Colleen Hoover en Rebecca Yarros.

'Things we hide from the light' is het meeslepende tweede deel van de Knockemout-serie van Lucy Score.

Politiecommissaris Nash is in het dorpje Knockemout bekend om twee dingen: hij is een echte good guy en in uniform is hij nog knapper dan hij al is. Maar twee kogels hebben een flinke deuk in zijn zelfvertrouwen bezorgd. Hij revalideert na een schietpartij en kampt sindsdien met paniekaanvallen en nachtmerries. Hij houdt dit voor iedereen verborgen, alleen zijn buurvrouw Lina ziet de echte Nash. Hoewel ze met hem te doen heeft, wil ze eigenlijk zo snel mogelijk weer uit Knockemout vertrekken. Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan, zeker als Nash en Lina plotseling op elkaar aangewezen zijn.

'Things we hide from the light' is het tweede deel in de TikTok-hitserie Knockemout van Lucy Score. Eerder verscheen in de serie 'Things we never got over'.




  • Auteur: Lucy Score
  • ISBN: 9789020553703
  • Reeksnaam: Knockemout
  • Reeksnummer: 2
  • Verschenen: 23-01-2024
  • Leverbaar: Direct
  • Druk: 1e druk
  • Productvorm: Zachte kaft
  • Taal: Nederlands
  • Uitgever: Z&K
  • Aantal paginas: 608
  • Levertijd: Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
€ 22,50
Things we left behind
Things we left behind

Lucian gelooft niet in een 'en ze leefden nog lang en gelukkig', maar dan ontmoet hij Sloane. 'Things we left... € 22,50

Things we never got over
Things we never got over

Bebaarde bad boy meets gevluchte bruid. Wat kan er misgaan? ‘Things we never got over’ van Lucy Score is een... € 22,50