Smokey Goodness Burgers & BBQ Bites

Jord Althuizen’s nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.



Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA?



In dit BBQ-avontuur neemt Jord - de BBQ-koning van Nederland - je mee van de deli’s van New York tot aan de foodtrucks in Portland: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!



"Als je favoriete BBQ-man met een boek vol makkelijke recepten op de grill komt, kan de temperatuur niet snel genoeg stijgen." - Foodies



Dit boek is hét perfect cadeau voor iedereen die van barbecueën en lekker eten houdt! Ter gelegenheid van een verjaardag, samenwonen, sinterklaas, Kerstmis of gewoon zomaar.





  • Auteur: Jord Althuizen
  • ISBN: 9789021575957
  • Verschenen: 31-03-2020
  • Leverbaar: Direct
  • Druk: 9e druk
  • Productvorm: Harde kaft
  • Taal: Nederlands
  • Uitgever: Kosmos Uitgevers
  • Aantal paginas: 208
  • Levertijd: Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
€ 24,99
Man met smaak
Man met smaak

‘Man met Smaak’ is het ultieme mannenkookboek. Met de beste recepten voor mannen, van de grootste culinaire... € 15,99

Smokey Goodness BBQ Snack Attack
Smokey Goodness BBQ Snack Attack

Van burgers tot dips en stix: ontdek de lekkerste BBQ-gerechten van Smokey Goodness in de nieuwe hit van Jord... € 24,99

Smokey Goodness Brand New BBQ
Smokey Goodness Brand New BBQ

Ontdek met deze nieuwe, absolute BBQ classic van Jord Althuizen, ‘Smokey Goodness Brand New BBQ’, het BBQ’en... € 32,99

Smokey Goodness (engelstalige editie)
Smokey Goodness (engelstalige editie)

Discover true low & slow USA-style BBQ with Jord Althuizens' Smokey Goodness. Winner of The Cookbook of the Year... € 32,99